Paskelbta Pakomentuoti

Išmani spyna

Protingas namas nebūtų protingas be išmanios durų spynos. Durys turi atsirakinti tiesiog priėjus prie jų su telefonu kišenėje. Manau kad šiuo metu geriausia išmani spyna yra August Smart Lock. Ši spyna veikia su HomeKit, ją paprasta sumontuoti ir ji patikimai veikia. Nors August išmanioji spyna pagaminta Amerikoje, ji tinka daugeliui durų su skandinaviško tipo spynomis. Sumontavus spyną, durų vaizdas iš išorės nepasikeičia, bei galima ir toliau naudoti raktą durų atrakinimui. Iš vidinės durų pusės keičiasi tik užsuktukas.

Spynos vaizdas iš lauko ir vidinės pusių prieš.

Spynos vaizdas iš lauko ir vidinės pusės po.

August Smart Lock dėžutėje dalių nėra daug. Rinkinį sudaro išmani spyna, spynos tvirtinimo plokštelė ir keli skirtingi adapteriai cilindro liežuvėliui.

Pradedame nuo užsuktuko nuėmimo. Tam reikia atsukti pažymėtus varžtus.

Iškart matosi, kad liežuvėlis per ilgas ir perplatus, kad ant jo būtų galima užmauti plastikinį adapterį. Liežuvėliui nuimti, atsukame pažymėtus varžtus. Kitoje durų pusėje šiais varžtais yra laikomas spynos cilindras, todėl reikia būti pasiruošus sugauti atsuktą cilindrą.

Išimtas cilindas su lievužėliu ir važtais.

Išimtą liežuvėlų reikia patrumpinti ir apšlifuoti, kad ant jo užsimautų geltonas plastikinis adapteris. Sekančioje nuotraukoje parodyta, kaip liežuvėlis atrodo prieš ir po šlifavimą.

Surenkam visas dalis į vietą, tik vietoje užsuktuko pritvirtinam spynos plokštelę.

Ant tvirtinimo plokštelės užkabinam išmaniąją spyną.

Belieka tik įdėti baterijas. Baterijų skyrelis pasiekiamas nuėmus priekinę spynos plokštelę, kuri laikoma magnetais.

Sumontavus spyną, ją reikia sukonfigūruoti sekant nurodymus telefone August programėlėje.

Parašykite komentarą