Paskelbta Pakomentuoti

Oro kokybė namuose

Oro kokybė namuose yra labai svarbi, taip kaip svarbi optimali temperatūra ir santykinė oro drėgme. Šiems oro kokybės parametrams matuoti aš naudoju Netatmo Healty Home Coach išmanų oro kokybės matuoklį.

Šis matuoklis lengvai įdiegiamas ir naudojamas. Jis matuoja kambario temperatūrą, santykinę oro drėgmę, CO2 kiekį ore ir Diegimo pabaigoje prietaisui bus įjungtas HomeKit palaikymas ir įdėtas į Apple Home programą.

Baigus diegimą visa reikiama informacija (temperatūra, drėgmė, CO2 kiekis) apie oro kokybę kambaryje pateikiama viename lange pateikiama apibendrinta, aiškiai suprantama informacija – oro kokybė gera, patenkinama arba bloga.

Visa išmatuota informacija yra kaupiama ir pasiekiama grafikų pavidalu:

Įgalinus HomeKit palaikymą, Apple Home programoje atsiranda 4 nauji prietaisai.

Bet tik vieną iš jų galima naudoti automatizacijos scenarijuose. Tai anglies dvideginio jutiklis. Galima sukurti automatizavimo scenarijų, pavyzdžiui: jeigu anglies dvideginio jutiklis aptinka padidėjusį anglies dvideginio kiekį ore – įjungti kambario vėdinimą.

Iš patirties naudojant Netatmo Healty Home Coach galiu pasakyti, kad tai geras oro kokybės matuoklis. Jis jungiamas į 220V elektros tinklą – nereikia kaitalioti baterijų. Kadangi prietaisas jungiasi prie Wi-Fi belaidžio tinklo – nėra problemos dėl riboto Bluetooth veikimo atstumo. Visi jutikliai yra tikslūs. Aš šiuo prietaisu patenkintas.

Parašykite komentarą